Meggondolta magát a koronatanú
A hamis tanúzás következményeire figyelmeztette a romagyilkosság-sorozat koronatanúját, Fehérné Nyalka Évát tegnap a bíró a Pest Megyei Bíróságon. Az asszony ugyanis következetesen tagadta a nyomozati szakban tett vallomásait, amelyek arról szóltak, hogy a tiszalöki bűncselekmény után Kiss Árpád elsőrendű vádlott életveszélyesen megfenyegette. A tanú tegnap kijelentette, már nem hiszi, hogy a vádlottaknak közük lenne a támadássorozathoz.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!