Aranyos szakaszzárás és kezdet
Tovább nem halogatta a döntést a Videoton. Tegnap a labdarúgó NB I 28. fordulójában 3-1-re legyőzte a Kaposvárt, s két körrel a zárás előtt behozhatatlan előnyre tett szert. A Vidi is azon magyar futballcsapatok közé tartozik, amelyeknek fényesebb a múltjuk, mint a jelenük, de mégis történelmi tett, hogy idén szerezte az első bajnoki címét. Jövőre jó esélylyel száll harcba a másodikért, de aligha Mezey György irányításával. A vezetőedző szavaiból arra következtethetünk, hogy távozik a posztjáról.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!