Még álmodhatunk a második helyről
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar NemzetA magyar labdarúgó-válogatott aktuális reményei a sokévi átlag alapján általában június elején fagynak be, ehhez képest idén ebben az időszakban két győzelem és 4-0-s gólkülönbség a csapat mérlege. Igaz, elsősorban az ellenfelek helyes megválasztása miatt, együttesünk ugyanis a múlt pénteki luxemburgi 1-0 után kedden éjjel a San Marinó-i Európa-bajnoki selejtezőn nyert 3-0-ra. Így három fordulóval a kvalifikációs sorozat zárása előtt matematikai esélye még mindenképpen van a második hely elérésére, és ennek kiszámolásához nem is szükséges különösebb bravúr. Gyakorlati végrehajtásához annál inkább.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en
















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!