Szanyi Tibor ugyanakkor fenntartja véleményét. Egyre több jel utal ugyanakkor arra, hogy a volt kormányfőnek is köze volt a kiszivárogtatáshoz. Úgy tudjuk, pár órával azelőtt, hogy 2006. szeptember 17-én, vasárnap délután a Magyar Rádió közölte volna az első részleteket a hanganyagból, berendelték a miniszterelnöki sajtóstáb összes tagját.
A szocialista belháború közepette az Országgyűlésben megkezdődik a tavaszi ülésszak hajrája. Ma és holnap ülésezik ugyanis utoljára a parlament. A képviselők többek között arról döntenek, hogy a jövőben börtönbüntetést kaphasson az, aki költségvetési vagy táppénzcsalást követ el. A Fidesz-frakció dönt az új alkotmánybíró-jelöltekről.
Bővebben a 3. oldalon
Mégis Gyurcsányék szivárogtattak?
Hiányolja a bizonyítékot Gyurcsány Ferenc Szanyi Tibor múlt hét végi állításának megalapozására. A volt miniszterelnök szerint ugyanis az nincsen rendben, hogy szocialista párttársa csak „logikai következtetések” alapján nyilatkozza, hogy ő lenne az őszödi beszéd kiszivárogtatója.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!