Rendvédelem vagy rendbontás

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar Nemzet

Orbán Viktor elvárja a rendvédelmi dolgozóktól, hogy minden körülmények között a rend oldalán álljanak, és semmilyen módon ne térjenek át a rendbontók oldalára – közölte Szijjártó Péter a kormányfő és a rendvédelmi szakszervezetek tegnapi találkozója után. Noha az érdekvédők továbbra sem tudják elfogadni a nyugdíjkedvezmények változásait, üdvözlik, hogy az alkotmánymódosításhoz kapcsolódó törvényi változások és az új életpályamodell kidolgozásába bevonják őket.

Bákonyi Ádám
2011. 06. 17. 22:00
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.