Válaszul Martin Györgynek, a hazai vízilabda-szövetség elnökének tiltakozására a FINA, a vizes sportokat összefogó nemzetközi szövetség elnézést kért, s megígérte, napokon belül küldi az új okleveleket férfi vízilabda-válogatottunk tagjainak. Az ügy előzményeként a sanghaji vb-n negyedik helyen végzett magyar csapat hibás okleveleket kapott. A játékosokat hondurasiaknak tüntették fel a névre szóló dokumentumokon Magyarország (HUN) és Honduras (HON) országnevének angol rövidítését összekeverve.
Elnézést kért a FINA
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!