Átadták a román hatóságoknak „Mauglit”
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar NemzetElhagyta Magyarország területét Ártándnál az a cigány fiú, aki a budapesti Blaha Lujza téren combon szúrt egy fiatalt. Daróczi Dávid kormányszóvivő elismerte: a jelenlegi jogszabályi keretek adottak lettek volna az ügy hatékonyabb és gyorsabb rendezésére. • A kormány rasszistázik a cigányprobléma megoldása helyett?• Csíkszeredába viszik a késelő kisfiút• Büntethető lett volna a Blaha Lujza téri 12 éves késelő? • A szegények háborúja elkezdődött?• Kint vagy bent van-e „Maugli”?
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en
















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!