Szanyi: Ha két párttag találkozik, az még nem összeesküvés

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar Nemzet

Meg kell erősíteni a házelnöki szerepvállalást egyes témák napirendre kerülésében – mondta Szanyi Tibor, az MSZP országgyűlési képviselője, annak kapcsán, hogy Szili Katalin vezetésével tanácskozást tartottak a hét végén a fenntartható fejlődéséről. Szanyi szerint meg kellene már szabadulni az MSZP-ben az összeesküvés-fóbiáktól is.• Királycsinálók, Szili-hívek: belső összeesküvés?• Szili Katalin konszenzussal kezdené a tavaszi ülésszakot

MNO
2008. 01. 29. 12:42
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.