Új Magyarország propagandalap – 125 millió a semmire?

Még az elsőt sem látta szinte senki, február elején mégis újabb „Új Magyarország propagandalapot” ad ki a kormány. Az első számból 125 millió forintért nyomtak 3 millió példányt – ebből azonban csak egy-két helyre jutott, például a II. kerületbe, ahol Gyurcsány Ferenc lakik.

MNO
2008. 01. 12. 10:50
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A magazint nem terjesztették, a pályázatot megnyerő Magyar Hivatalos Közlönykiadó Kft. az alvállalkozó pénzügyi nehézségeivel magyarázta a problémát. Akihez viszont eljutott a lap, a nyugdíjreformon és az adókon kívül megtudhatta azt is, hogy nem jó részegen biciklizni, hogy az öblítők szénanáthát okozhatnak, illetve hogy a szénsavas üdítőitalokban 10 százalék cukor van. A Miniszterelnöki Hivatal azt ígéri: a kiadványt február elejéig, vagyis a következő szám elkészültéig mindenhova kiszállítják.

(hírTV)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.