A rádiójel zavara okozta a gázrobbanást Pécsett?

A fúrómester szerint a fúróberendezésre szerelt műszer rádiójelének zavara vezetett a közelmúltban történt pécsi gázrobbanáshoz, melyben egy ember meghalt, tízen pedig megsérültek – írta hétfőn az Új Dunántúli Napló.

MNO
2008. 05. 26. 7:12
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Az Ybl Miklós utcai négyemeletes lakóháznál a gázcsövet elfúró Wagner András úgy vélte: valami folyamatosan zavarta a műszer rádiójelét, amivel a fúrófej mélységét állapítják meg. Mivel a műszer folyamatosan „csalt”, hatvan centimétert tévedett a fúrószár. A szakember, aki eddig több mint ezer fúrást végzett, nem érzi magát hibásnak – olvasható a baranyai napilapban.

(Új Dunántúli Napló)

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.