Budai Bernadett azt mondta, az akkori kancellária 2001-ben, azaz egyetlen év alatt közel 7 milliárd forintot fordított kormányzati kommunikációra, az állami ünnepségek szervezésével együtt. Az alig több mint két éves tevékenységével hírhedtté vált Országimázs Központ országkép-építésre és kommunikációs feladatokra nem egészen három év alatt csaknem 13 milliárd forintot költött – közölte Budai Bernadett.
(MTI)

















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!