Házi István az ORFK új bűnügyi főigazgatója

Házi István rendőr dandártábornokot nevezte ki Draskovics Tibor igazságügyi és rendészeti miniszter az ORFK bűnügyi főigazgatójának – olvasható az IRM sajtó- és kommunikációs osztályának közleményében.

MNO
2008. 05. 15. 13:51
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A május 16-i hatályú döntést az országos rendőrfőkapitány javaslatára hozta meg a tárca vezetője – tették hozzá. A kommüniké felidézi, hogy Házi István 28 éve teljesít szolgálatot a rendőrség állományában. Rendőrtiszti főiskolai végzettsége mellett jogi és közgazdaságtudományi diplomával is rendelkezik.

2000. október 1-jétől új beosztásába történő kinevezéséig a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság vezetője volt, előtte hat évig a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság bűnügyi igazgatójaként teljesített szolgálatot.

(MTI)

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.