Megállapodás születhet a BKV és a szakszervezetek között
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar NemzetMásfél héten belül megállapodás születhet a BKV vezetősége és a sztrájkbizottság között - jelentette be Nemes Gábor, a sztrájkbizottság szóvivője a felek közötti keddi tárgyalás után. A szóvivő elmondta: kérdéses még a fővárosi és az állami garanciavállalás a BKV gazdasági helyzetének rendezésére, amely nélkül nem születhet meg a megállapodás.• Továbbra sem írták ki a BKV vezetésére a pályázatot
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en
















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!