Orbán a pályán

Orbán Viktor focimezbe bújik az OV TV legújabb adásában. A Fidesz elnöke beszél sprotól, valamint korábbi foci élményeit is felidézi. A filmen feltűnik az Aranycsapat két legendás alakja is.

2008. 06. 17. 15:59
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Puskás-Suzuki Kupa 2008. – az OV TV legújabb adása feleleveníti a Fidesz elnökének felcsúti látogatását. A focimezbe bújt Orbán Viktor kedélyesen beszélt a sportról, a fociról, régi emléket idézett fel és később fűre is lépett.

A valamikori parlamenti válogatott is szóba került; „és a szocik hogyan fociznak?" – hangzott el a kérdés, Orbán pedig megjegyezte, „régebben volt közöttük egy-két jó játékos, Gráf József jó játékos volt.” A képsorokon feltűnik a legendás Aranycsapat két tagja is: Buzánszky Jenő, illetve a Párduc, Grosics Gyula is.

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.