Súlyponti kórházzá minősítené a Kenézyt a megyei Fidesz
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar NemzetA Hajdú-Bihar Megyei Önkormányzat szeretné elérni, hogy minősítsék át súlyponti kórházzá a működtetésében lévő debreceni Kenézy Gyula Kórházat – jelentette be Rácz Róbert (Fidesz) országgyűlési képviselő, a megyei közgyűlés elnöke csütörtökön sajtótájékoztatón. A Kenézy-kórház vezetője elmondta, hogy jelenleg a hét végén a sürgősségi ágyak 6 óra alatt betelnek, a belgyógyászati ágyszámot 220-ról 100-ra kellett csökkenteni.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en
















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!