Új elnök a székesfehérvári MSZP élén

Megújult az MSZP székesfehérvári szervezetének vezetősége, szerdán, az éjszakába nyúló tisztújító tagértekezleten új elnököt, ügyvezető elnökhelyettest, alelnököket és elnökségi tagokat választottak – közölte a szervezet új elnöke csütörtöki sajtótájékoztatón, a városban.

MNO
2008. 06. 12. 14:38
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A tagértekezlet két jelölt közül Márton Roland 33 éves jogászt választotta elnökké a pártszervezet munkáját 11 éve irányító Pénzes Mihály helyett, aki nem szállt versenybe a posztért. Mint az új elnök elmondta: az egységes és csapatban gondolkodó új vezetőség a szervezeten belüli és kívüli megosztottság felszámolására és az összefogás kiszélesítésére irányuló politikát akar megvalósítani.

(MTI)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.