Tudomása szerint az Oktogonnál találkoznak a melegfelvonulás résztvevői az ellentüntetőkkel, és a két csoport a két szervizúton halad el egymás mellett. Megjegyezte: nem ért egyet a másik tüntetés résztvevőivel, de örül neki, hogy nem próbálták mondvacsinált módszerekkel megakadályozni, hogy ők is demonstrálhassanak.
(mti)

















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!