Medgyasszay: Ki tudja, mekkora vagyona van a magyar államnak?

A Magyar Nemzeti Vagyonkezelő nem rendelkezik olyan nyilvántartással, amelyből naprakészen lehetne tudni az állami vagyon pontos listáját – ezt kifogásolta hétfőn Medgyasszay László. Katona Tamás pénzügyi államtitkár tagadta, hogy a magyar állam vagyonának nyilvántartási hiányosságai lennének. • Fiktív számokkal dobálózik a kormány?

MNO
2009. 05. 25. 15:41
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.