Bányatóba esett gyermek életéért küzdenek a mentők

Egy négyéves kisgyermek életéért küzdenek a mentősök, aki szerda délután esett bele Szigetszentmiklós mellett egy bányatóba – közölte a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense az MTI-vel.

MNO
2009. 07. 29. 16:00
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Beluzsárné Belicza Andrea elmondta, hogy a balesetet észlelve a gyermeket kiemelték a vízből, hívták a mentőket, akik rövid időn belül a helyszínre érkeztek és megkezdték az újraélesztést. A rendőrség vizsgálja, hogy kit terhel a felelősség az ügyben.

(MTI)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.