Síppal, dobbal készültek a szülők a tanévnyitóra

Kedden reggel tartották meg az eredetileg hétfőre meghirdetett tanévnyitó ünnepséget a kaposmérői iskolában. Az iskolavezetés ugyanis arról értesült, hogy néhány szülő - síppal, dobbal - a rendezvény megzavarására készült.

MNO
2009. 09. 01. 15:43
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A 11 somogyi település által megválasztott új igazgatót és helyettesét a régi vezetés és több szülő sem hajlandó elfogadni. Harangozó Csaba polgármestertől a megyei internetes oldalnak elmondta: az iskola vezetői a gyermekek érdekében úgy döntöttek, hogy elhalasztják az ünnepséget másnap reggelre.

Kedden reggel fél nyolckor az óvodában gyülekeztek az elsősök és szüleik, ahol körjátékkal búcsúztatták óvodájukat, majd a gyerekek a tanítók és az igazgató kíséretében vonultak át az iskolába, ahol az ünnepség folytatódott. Az igazgató kiemelte, hogy minden támogatást megadnak a gyermekeknek, hogy tanuljanak, fejlődjenek. Az ünnepség rendben lezajlott, és tanítás is volt az első napon.

(sonline.hu)

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.