Oszkó titkolózik, de fizetni fog

Eleget tesz a II. kerületi önkormányzat határozatainak Oszkó Péter, miután kiderült, hogy pénzbírságot kapott, mivel ingatlana nem felelt meg a korábban kiadott építési engedélynek. A pénzügyminiszter az összeget titkolja, lapunk azonban úgy tudja, a bírság hétmillió forint felett van.

Magyar Nemzet
2009. 10. 19. 4:00
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Befizeti a luxusvillabotránya miatt rá kirótt büntetést Oszkó Péter pénzügyminiszter. – Betartom a jogerős határozatokat, és az önkormányzat határozatai alapján járok el – mondta lapunknak a tárcavezető. Sajnálatosnak tartja, hogy az ország problémái helyett ilyen kérdésekkel foglalkozik a sajtó. Az ügy további részleteiről nem kívánt nyilatkozni. Így azt sem tudhattuk meg, hogy pontosan mekkora összegre büntette meg őt a II. kerület önkormányzata.

A befizetendő összeg nagyságáról a hivatal sem kívánt nyilatkozni. Az építkezésről származó információink szerint hét–tíz millió forint között van a büntetés összege – írja a hétfői Magyar Nemzet, melyből további részleteket is megtudhat.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.