A szegedi gyalogos járőrök intézkedtek a Kígyó utcában egy 47 éves férfivel szemben, aki kétliteres flakonból italozott önfeledten, majd a Dugonics téren vontak intézkedés alá egy 18 és 20 éves nőt, valamint egy 18 éves fiatalembert, akik szintén közterületen italoztak és hangoskodtak. A rendőrök mind a négy személlyel szemben szabálysértési eljárást kezdeményeztek. Azt egy állampolgár jelentette be, hogy a Tisza Lajos körúton egy férfi fekszik. A helyszínre érkező járőrök nem tudtak kommunikálni az 52 éves férfivel, mivel az annyira részeg volt, hogy hiába ébresztették fel a rendőrök, folyamatosan visszaaludt. A mentők kórházba vitték.
A Domaszéki úton egy 71 éves autóst állítottak meg a járőrök kora este. Mivel a férfi leheletén alkoholszag érződött, ezért szondát fújatta vele, ami el is színeződött. A sofőr ellen szabálysértési eljárás indult, a rendőrök a járművezetői engedélyét a helyszínen elvették.
Szeged- Subasán a rendőrjárőrök egy 51 éves férfit állítottak meg, aki miután kijött egy kocsmából, beszállt az autójába és elindult. Az intézkedés során arra a kérdésre, hogy fogyasztott-e alkoholt, a férfi azt válaszolta, hogy „harminc éve iszok, szerinted fogyasztottam?” A szonda igazolta is a sofőr állítását, ezért az intézkedők a helyszínen elvették a vezetői engedélyét, és szabálysértési eljárást kezdeményeztek vele szemben.
(police.hu)

Kóros elmeállapotú nő akart bírót és rendőrkapitányt ölni
A hivatalokat is megfenyegette.