MTV-s elvonások: a történelmi egyházak is tiltakoznak

Nyolc egyház, köztük a négy történelmi egyház vezetői tiltakoznak a Magyar Televízió (MTV) költségvetési elvonásai miatt, mert értesüléseik szerint ez a lépés veszélyezteti az MTV közszolgálati feladatvállalását, nem teszi lehetővé újabb vallási műsorok készítését – áll abban a közleményben, amelyet a Magyar Katolikus Püspöki Konferencia sajtótájékoztatóján osztottak ki újságíróknak csütörtökön Budapesten. Közben a televízió ügyvezetője is levelet írt a támogatás elvonását megszavazó képviselőknek.• MTV-s leépítés: a megyék és az üzemi tanács is tiltakozik

MNO
2009. 12. 03. 11:28
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.