Semjén: Fiktív költségvetést készített a kormány

Semjén Zsolt KDNP-elnök szerint fiktív az elfogadott 2010-es magyar költségvetés, a kormány a bevételeket jelentősen felül, a kiadásokat pedig alul tervezte.

MNO
2009. 12. 03. 16:41
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A költségvetés bevételi oldalán a kormány nem számol a zsugorodó gazdasággal, a kiadási oldal pedig számos fontos tételt nem tartalmaz – mondta a politikus egy csütörtöki, szegedi lakossági fórum előtt tartott sajtótájékoztatón. A kereszténydemokraták parlamenti frakcióvezetője hangsúlyozta: a jövő évi választások után az új kormány első feladata lesz egy új költségvetés elkészítése.

(MTI)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.