Minden részletet feltár a Wieszt-ügyről, félti az életét a vállalkozó

Egy internetes portálon hozta nyilvánosságra a Wieszt-ügy további részleteit az a vállalkozó, aki kenőpénzt adott egy önkormányzati ingatlan eladásánál az újbudai MSZP-frakció egyik tagjának. A számítástechnikai cég vezetője ebben nyilvánosságra hozza a nevét, és elismeri, hogy ő adta át a szocialista politikusnak a 2 millió 200 ezer forintot tartalmazó borítékot. • Dagad az MSZP-s korrupciós botrány: újabb felvételek?

MNO
2010. 05. 24. 13:25
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Gálfi János azt írja, 26 főt foglalkoztató üzletének bérleti szerződését 15 év után indoklás nélkül mondta fel az önkormányzat, ezután adta be vásárlási kérelmét. Később találkozott Wieszt Jánossal, aki közölte vele a vételárat és a kenőpénz összegét is, amit később az MSZP-s politikus telefonon megemelt. A pénzt tartalmazó boríték átadásáról a saját biztonsága miatt készítette a videót.

Egy hete tudta meg, hogy Wieszt emberei is tudnak a felvételről, és azóta egy fekete öltönyös, napszemüveges ember érdeklődött nála a videóról. Azóta betörték a cége kirakatát, APEH-ellenőrzést kapott, és a kerületben rakodó teherautóit nyolcszor is megbírságolták.

(hírTV)

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.