Gázolt a vonat, késések a MÁV-nál

Monor és Pilis között egy személyvonat elgázolt egy embert, a Budapest–Szolnok–Debrecen és a Budapest–Cegléd–Szeged vasútvonalon átlagosan 20-25 perces késések várhatók – közölte a Mávinform az MTI-vel.

MNO
2011. 08. 22. 5:26
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A balesetet követő rendőrségi helyszínelés végéig – várhatóan 8 óráig – ezen a szakaszon csak egy vágányon közlekednek a vonatok. Jelentős, 40-50 perces késéssel közlekednek a vonatok a Székesfehérvár–Szombathely vonalon, mert Vép és Porpác között a Szombathelyről Hegyeshalomba tartó személyvonat egy vadat gázolt – közölte a vasúttársaság honlapján. A motorvonat megsérült, nem tudja folytatni az útját, ezért egy másik mozdonnyal bevontatják a vépi állomásra. Ezenkívül a porpáci vasútállomáson váltóhiba is nehezíti a közlekedést. A hiba elhárítását a MÁV munkatársai azonnal megkezdték.

(MTI)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.