Megütötték Novák Elődöt

Megütötte Tyirityán Zsolt, a Betyársereg nevű csoport vezetője egy szombati, gyulai rendezvényen Novák Előd jobbikos országgyűlési képviselőt – erősítette meg az MTI megkeresésére a hétfő este már több hírportálon is megjelent információt az ellenzéki politikus. Novák Előd hozzátette: ő ugyan nem tesz feljelentést, de az üggyel már a Jobbik elnöksége is foglalkozott.

MNO
2011. 09. 26. 18:23
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.