Mérgezés a Kincsem parkban

Három ember könnyebben megsérült és több állat elpusztult feltehetően mérgezés következtében a fővárosi Kincsem parkban – közölte az Országos Mentőszolgálat sajtóügyeletese az MTI-vel csütörtök délben.

MNO
2011. 09. 29. 10:12
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Bech Mónika tájékoztatása szerint a mentők a helyszínen három, könnyebben megsérült embert láttak el mérgezés gyanújával, és több állat elpusztult.

Az MTI információi szerint valaki mérgező anyagot fújt be a Kincsem park területére, ennek következtében lovak, kutyák pusztultak el.

(MTI)

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.