A mentő is balesetet szenvedett

Befejeződött a helyszínelés, megindult a forgalom a 64-es főút Dég és Mezőszilas közötti szakaszán, ahol kedden egy kora délutáni balesetben egy ember meghalt, ketten súlyos, egy ember pedig könnyű sérüléseket szenvedett; balesetezett az egyik sérültet kórházba szállító mentő is - közölte a rendőrség az MTI-vel.

PR
2011. 11. 01. 16:59
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A balesetet az okozta, hogy egy személyautó előbb letért az útról, majd átment a szemközti sávba, ahol két motorossal ütközött össze – mondta el a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője. Németh-Kész Mónika rendőr százados tájékoztatása szerint az egyik motor vezetője a helyszínen meghalt, a másik súlyosan megsérült. Ugyancsak súlyos sérüléseket szenvedett a személyautó vezetője is, mellette ülő fia pedig könnyebben sérült. Balesetet szenvedett az egyik sérültet a kórházba szállító mentő is. Egy útkereszteződésben elé hajtott egy autó. Bár a mentő sofőrje félrerántotta a kormányt, a kocsi durrdefektet kapott. Ebben a balesetben senki nem sérült meg, de a kocsiban szállított személyt egy másik mentőautónak kellett kórházba vinnie.

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.