Fél hétig a választópolgárok 33,25 százaléka adta le voksát

Az időközi országgyűlési választáson 18.30 óráig a választópolgárok 33,25 százaléka adta le voksát.

NT
2011. 11. 27. 16:45
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Az Országos Választási Bizottság 165/2011. számú határozata alapján Budapest Főváros 02. számú országgyűlési egyéni választókerületében az időközi országgyűlési választás második fordulóját 2011. november 27. napjára tűzte ki.

A második forduló napján, vasárnap a választókerület 56 szavazókörében 6-tól 19 óráig várják a választópolgárokat.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.