Kecskefej az ajtón: zaklatás miatt nyomoznak

A rendőrség vizsgálja, ki és miért akasztott kecskefejet vasárnapra virradó éjjel a soproni Fidesz-iroda ajtajára.

BL
2012. 01. 09. 12:30
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A rendőrség előző vasárnap az esetről beszámolva nem közölte, milyen gyanúval indul eljárás az ügyben, amelyet közleményben ítélt el a Fidesz soproni szervezete.

A történteket „barbár, primitív, vélhetőleg politikai indíttatású cselekedetnek” nevezte Abdai Géza, a párt városi elnöke. Közleményében sajnálatosnak nevezte, hogy a közéleti események egyeseket „ilyen embertelen tettekre” ösztönöznek, hozzátéve, hogy jogi lépéseket tesznek az ügyben.

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.