Kivel vitatkozik Tukacs István?

A Fidesz szerint Tukacs István szocialista képviselő a „valósággal, a munkaadókkal és a munkavállalókkal vitatkozik”, és „leszállhatna végre a döglött lóról”.

BL
2012. 02. 14. 19:19
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Selmeczi Gabriella, a vezető kormánypárt szóvivője közleményében a szocialista politikus keddi nyilatkozatára reagált, rögzítve: a kormány és a versenyszféra egyeztetésén megállapodás született a bérkompenzáció rendszeréről, ezt igazolják a nap mint nap nyilvánosságra kerülő hírek is a béremelésekről.

Tukacs István országgyűlési képviselő kedden sajtótájékoztatón azt mondta: nem működik a bérkompenzáció, a vállalkozások többsége nincs olyan helyzetben, hogy emelje fizetéseket.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.