Aki teheti, halassza későbbre hazaútját a Balatonról + Videó

Hatalmas torlódás alakult ki vasárnap délutánra az M7-es autópálya 67-es kilométerénél Székesfehérvárnál: ismét teljesen lezárták az utat.

WL
2012. 06. 24. 17:07
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A torlódás miatt a rendőrség azt kéri az autósoktól, hogy hazautazásukat a Balatonról halasszák későbbre.

R. Szabó Ágnes elmondta: a zöldséget és gyümölcsöt szállító kamionból – amely vasárnap reggel borult fel – kipakolták a rakományt, megpróbálják daruval kerekeire állítani. Amennyiben nem sikerül, akkor a járművet félrevontatják, hogy egyáltalán ne zavarja a forgalmat.



A munkálatok idejére teljesen lezárták az utat. Szabadbattyánnál lehet lemenni az autópályáról és Székesfehérvár pihenőnél lehet visszatérni.    

A balesetben a kamion utasa és a sofőr is könnyen sérült, a sofőr beszorult a fülkébe. Őt a székesfehérvári hivatásos tűzoltók félórás munkával szabadították ki a kamionból.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.