Közúti baleset miatt szünetel a vasúti közlekedés

Közúti baleset miatt nem járnak a vonatok a Bátaszék–Baja–Kiskunhalas vasútvonalon Bácsbokod–Bácsborsódnál – közölte a Mávinform.

MD
2013. 02. 12. 20:19
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A közlemény szerint a balesetben megsérült a vasúti útátjáró csapórúdja is. A helyszínelés végéig – várhatóan este 10 óráig – az érintett szakaszon nem közlekedhetnek a vonatok. Az aktuális helyzetről a Vonatinfo.mav-start.hu weboldalon lehet tájékozódni – írta a Mávinform.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.