Négy hónapra rács mögé kerültek a homokzsáktolvajok

Vasárnap jogerősen is négy hónap börtönbüntetésre ítélték azt a két nőt, akik péntek este 55 homokzsákot loptak el az almásfüzitői védekezésről.

GB
2013. 06. 09. 9:47
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Már vasárnap bíróság elé állították azt a két nőt, akik ötvenöt, töltésre váró homokzsákot loptak el Almásfüzitőről pénteken. Mindketten négy hónap börtönbüntetést kaptak. Az ítélet jogerős. A 48 és 53 éves ácsi nők azt mondták, hogy diót és takarmányt akartak tárolni a zsákokban. A homokzsákok megkerültek, így azokat a rendőrség még szombaton visszavitte a védekezési pontra.

Szalai Tímea, a Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnokságának sajtóiroda-vezetője az MTI érdeklődésére azt közölte, hogy vasárnap megkezdte büntetésének letöltését Győrben a két nő.



Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!
Országgyűlési választás2026. április 12. Minden hír a választásról

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.