Mentik a kamiont, lezárták az autópályát

Teljesen lezárták az M6-os autópálya Pécs felé tartó oldalát Ercsi és Besnyő között egy kamion műszaki mentése miatt – közölte a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense.

TK
2013. 07. 08. 9:02
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Kiss Z. Edward elmondta, hogy megkezdődött annak a kamionnak a műszaki mentése, amely a 37-es kilométernél átszakította a két pályatestet elválasztó szalagkorlátot reggel. Hozzátette: a beavatkozás több órát vehet igénybe. Közölte, a Budapest felé tartó oldalon továbbra is érvényben van a félpályás útzár.

A Pécs felé tartó járműveket a rendőrök a 6-os útra terelik.

A rendőrség korábban a honlapján azt közölte, hogy egy kamion a belső szalagkorlátnak ütközött, és úgy állt meg, hogy az eleje átlóg a menetiránnyal ellentétes oldalra. Személyi sérülés nem történt.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.