– Vagyis még nem döntötte el, hogy elindul-e egyéniben?
– Nyilvánvalóan, ha ott vagyok az országos listán, akkor fogok egyéni választókerületet is vállalni. Ez teljesen természetes.
– A frakció tagjai ismertek a közvélemény előtt, lesznek-e még olyan meglepetés nevek az LMP egyéni jelöltjei között, akiket ismerhetnek az átlag hírfogyasztók?
– Az, hogy az egyéni jelöltek között lesznek-e bombasztikus húzónevek, annak a függvénye, hogy a következő időszakban mennyire tudunk a parlamenten kívüli szövetségesekkel megállapodni. Célunk azt demonstrálni, hogy kinyitjuk ezt a pártot. Ez nem feltétlenül országos hírességeket jelent, de arra készülünk, hogy elinduljanak olyanok is, akik nem LMP-tagok, de bizonyos körzetekben, városokban vagy bizonyos társadalmi csoportokban van hitelük.
Katona Mariann
A teljes interjút a szerdai Magyar Nemzetben olvashatja.

















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!