Hídfelújítás kezdődik Bonyhádon

Péntektől korlátozzák a teherforgalmat a Nepomuki Szent János hídon.

LM
2014. 07. 31. 12:30
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Tájékoztatásuk szerint a korlátozásra azért van szükség, mert a híd teherbírása már nem megfelelő, a felújítás várhatóan a jövő év elején kezdődik el.

A 3,5 tonnánál nehezebb járművek a munka befejezéséig a Bonyhád–Dombóvár összekötő úton kerülhetik el a Zrínyi utca érintett szakaszát. A főút terelésre kijelölt, Zrínyi utca és a dombóvári összekötő út közötti szakasza addig díjmentesen használható.

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.