Magyarázkodni kényszerül a Jobbik

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar Nemzet

Sneider Tamás egy tavalyi felvételen arról beszél, hogy a Jobbik elképzelése nem, csak a kommunikációja változott.

HZS
2015. 03. 12. 19:26
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Még tavaly márciusban törölte a bíróság a debreceni Szebb Magyar Jövőért Alapítány közhasznú jogállását, mert azt állapították meg, hogy nem politikamentesen működik – írja a Népszabadság.

Egy feljelentés nyomán a nyomozó hatóság az alapítvány egyszázalék-felajánlásokból szerzett támogatását is vizsgálta, és arra jutott, hogy bár a felajánlásokat az alapítvány jótékonyságra és kulturális célokra használta, ez irreleváns, mert nem is volt jogosult ilyen támogatásra, és a támogatásokat vissza kellett fizetniük.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.