A család nagyjából 10 éve költözött a faluba, de a helyiek elmondása szerint mindig is zárkózott életet éltek, és senkivel nem kerültek közelebbi barátságba. Hogy a kislányt pontosan mióta és mennyi ideig tartották rabként, arról egyelőre eltérő információk vannak. A gyermek a rendőrségen azt mondta, már három éve rendszeresen becsukják. Eleinte csak az éjszakákat, később már a délutánokat is a tömlöcében töltötte. B. Ildikó kihallgatásakor azt mondta, tavaly március óta tartották bezárva a kislányt, amióta kivették az iskolából. Szerinte gyermekük kezelhetetlen, lopott az iskolából, és – ahogy fogalmazott – „visszapofázott” a tanárainak. Azt is felrótta neki, hogy bepisil. Ugyanakkor fogva tartása helyén nemhogy vécé, de folyóvíz sem volt. A bili tartalmát maga a kislány öntötte ki az egyetlen aprócska ablakán a szomszédos telekre, amelyen keresztül végül segítséget is kért.
A rendőrség 18 év alatti személy sérelmére elkövetett személyi szabadság megsértésével gyanúsítja a szülőket.

















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!