Negyvenhárom csoportban 1930 illegális bevándorlóval, köztük 309 gyermekkel szemben intézkedtek a rendőrök a polgárőrökkel együttműködve Csongrád megye déli részén hétfőn – közölte a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószóvivője kedden. Szenti Szabolcs elmondta: a legnagyobb csoportot éjjel 11 óra után fogták el Szeged külterületén, 83 bangladesi, 1 Srí Lanka-i, 8 nigériai, 2 gambiai, 7 indiai, 50 afgán, 33 pakisztáni, 13 iráni, 2 szenegáli és 155 szír állampolgárt tartóztattak fel, ügyükben idegenrendészeti eljárást kezdeményezett a rendőrség.
Országosan hétfőn tiltott határátlépés miatt 2093 embert fogtak el a rendőrök, és 6 fővel szemben embercsempészés miatt indult büntetőeljárás – közölte a Police.hun kedden az ORFK.
















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!