Rekordszámú határsértőt fogtak el kedden

Országszerte kedden az elmúlt harminc napban a legtöbb, 1738 embert kaptak el a rendőrök tiltott határátlépés miatt.

MTI
2015. 08. 12. 7:52
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Jászai Linda közölte, a legnagyobb csoportot hajnalban Röszkénél fogták el, ott 174-en lépték át illegálisan a zöldhatárt, többségében szíriai állampolgárok. A határsértőkkel szemben idegenrendészeti eljárást kezdeményezett a rendőrség.

Kedden országszerte tiltott határátlépés miatt az elmúlt harminc napban a legtöbb, 1738 embert fogtak el a rendőrök, két gyanúsított ellen embercsempészet, egy esetben közokirat-hamisítás miatt indult büntetőeljárás – tudatta az Országos Rendőr-főkapitányság kommunikációs szolgálata.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.