Hárman ütköztek össze az M0-son

A forgalom lépésben halad.

MTI
2016. 02. 05. 12:38
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Beluzsárné Belicza Andrea, a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-nek elmondta, hogy az autóút 19-es kilométerénél két teherautó és egy személyautó szaladt egymásba, a karambolnak egy sérültje van, állapotáról még nem tudni részleteket. A külső sávot lezárták, a forgalom két sávon, lépésben halad.

Az Útinform tájékoztatása szerint a szigetszentmiklósi csomópont térségében több kilométeres kocsisorra kell számítaniuk az arra közlekedőknek.

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.