Az állami hírügynökség a müncheni repülőtéren érte el az Amerikából hazatérő Kubatov Gábort, aki szintén méltatlannak nevezte az NVI-nél történteket. Arról azonban nem beszélt, hogy személyesen neki vagy a Fradi biztonsági cégének van-e bármi köze az ügyhöz.
Nem volt oszlatás Herceghalmon
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar NemzetHiába kérték még kormánypárti képviselők is, Erdősi László nem mond le posztjáról.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!