Cinikus válasz a Klebelsberg Központtól

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar Nemzet

Etikátlan módon a Magyar Időkben válaszolta meg lapunk kérdéseit a Klebelsberg Központ.

Hutter Marianna
2017. 03. 06. 7:53
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Nem ez az első eset, hogy az állami sajtóosztályok etikátlan módon a kormányhoz kötődő sajtóorgánumokat hozzák előnybe azzal, hogy a Magyar Nemzet saját információival kapcsolatos kérdéseket nem lapunknak válaszolják meg. Mint nemrégiben megírtuk: lapunk a külügy sajtóosztályától tudakolta, megerősítik-e a hírt, mely szerint a milánói főkonzulnak kijelölt Csiszár Jenő egykori rádiós és tévés műsorvezető nem jelent meg a poszt betöltéséhez szükséges vizsgán. Ám különös módon az Origo munkatársainak is pont aznap jutott eszébe a témával foglalkozni, így a külügy a kormánybarát lap írását belinkelve csak annyit írt vissza kollégánknak: „Az ön által felvetett témával kapcsolatban már minden információ megjelent.”

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.