Honvédek védik majd a vizes vébé helyszíneit

A honvédség biztosítja július végéig a budapesti vizes világbajnokság létesítményeit.

MN
2017. 07. 10. 19:55
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A Magyar Közlöny friss számából derül ki, hogy a Magyar Honvédség egységei védik majd a vizes vébé megrendezésére szolgáló létesítményeket – a honvédség feladatait szabályozó kormányrendelet-módosítást Orbán Viktor hagyta jóvá, és július 11-én lép életbe.

Mint a módosításban szerepel, a honvédségi védelem július 13. és július 31. között tart majd, és nem érinti a rendvédelmi szervek helyi feladat- és hatáskörét. 

 

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.