Vona Gábor egyelőre nem vitázik Szél Bernadett-tel

Az LMP szóvivője szerint a vitára október 18-án került volna sor.

MN
2017. 10. 18. 18:43
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Két nappal a tervezett tévévita előtt lemondta Vona Gábor a Szél Bernadett-tel tervezett beszélgetést, amelyre az RTL Klubban került volna sor – írja az Index.

A portál szerint a párt hivatalosan nem indokolta meg, miért nem áll ki Vona Gábor az LMP kormányfőjelöltjével. Ugyanakkor a Jobbik szóvivője közölte: a párt nyitott a vitára, folyik az egyeztetés az LMP-vel, hogy erre sor kerüljön, egyelőre azonban nincsen konkrét időpont. Pál Gábor szerint a mostani sem volt még egyértelműen lefixálva, bár az LMP szóvivője, Kanász-Nagy Máté szerint erre október 18-án került volna sor. „Sajnáljuk, hogy most elmarad, de Szél Bernadett továbbra is készen áll a vitára” – fogalmazott.

Korábban egyébként már vitázott a nyilvánosság előtt Szél Bernadett és Vona Gábor – a Jobbik szóvivője egy kővágóörsi rendezvényre emlékeztetett. Igaz, sem ott, sem a korábbi vitájukon nem volt televíziós közvetítés. A Jobbik szerint Vona Gábor mindenképpen részt fog venni egy vitán Szél Bernadett-tel szemben, ellentétben Orbán Viktorral, aki eddig minden hasonló megmérettetéstől elzárkózott – teszi hozzá az Index.

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.