Fricz Tamás: Ne legyünk következmények nélküli ország

Patkányozós kijelentése miatt az MSZP nem mondatta le, még csak nem is határolódott el Bangóné Borbély Ildikótól, sőt a szocialista politikusok gyakorlatilag lepatkányozták a kormány tagjait. Fricz Tamás, az Alapjogokért Központ kutatási tanácsadója a Hír TV Magyarország élőben című műsorának hétfői adásában úgy vélte, mivel az MSZP-nek nincs mondanivalója, víziója és programja sem és a párt gyakorlatilag feleslegesnek érezheti magát, ezért tagjainak úgy kell tenniük, mintha még fontosak lennének, mintha cselekedniük kellene, hogy ismét láthatóvá váljanak a közvélemény előtt. A politológus egyetért azzal, hogy a Fidesz tájékoztató akciót indít a botrányos megnyilvánulásról, mert – mint azt közölte – nem szabad, hogy következmények nélküli ország legyünk.

Forrás: Hír TV2019. 04. 30. 14:15
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.