Országszerte sok szabadtéri tűz oltásán dolgoznak a tűzoltók szombaton, főleg Kelet-Magyarországon – közölte a katasztrófavédelem az MTI-vel.

Súlyos baleset történt egy magyar bázison, meghalt egy amerikai katona
Felborult egy katonai jármű.
Országszerte sok szabadtéri tűz oltásán dolgoznak a tűzoltók szombaton, főleg Kelet-Magyarországon – közölte a katasztrófavédelem az MTI-vel.
Azt írták, Nyíregyháza határában több hektáron ég a nádas és az összehordott hulladék, a helyi hivatásos tűzoltók oltják a lángokat. Az ózdi hivatásos tűzoltókat Uraj és Susa között szintén kigyulladt nádashoz riasztották, míg a kiskőrösi és a kalocsai hivatásos, valamint a keceli önkormányzati tűzoltók Dunapataj és Kiskőrös térségében dolgoznak, ahol több helyen is lángra kapott a bozótos. Balmazújváros közelében a 3323-as út mellett a helyi önkormányzati tűzoltók oltották el az út mentén kigyulladt avart és gazt.
Budapest XVI. kerületében, az Újszász utcában mintegy másfél hektáron égő aljnövényzetet oltottak el a fővárosi hivatásos tűzoltók.
Pest megyében a Bugyihoz tartozó Vány határában egy erdő aljnövényzete gyulladt ki mintegy három hektáron. A tűz a fák koronájára is átterjedt, de ott a lángokat megfékezték az elsőként a helyszínre érkező délegyházi önkéntes tűzoltók, akik a dabasi és a szigetszentmiklósi hivatásos, valamint az ócsai és a szigetújfalui önkéntes tűzoltókkal együtt oltják a tüzet. Már megakadályozták a tűz továbbterjedését – tette hozzá a katasztrófavédelem.
Felborult egy katonai jármű.
Hatalmas retróbulit tartanak Szegeden.
A tudósok szerint Európában is előfordulhat szökőár.
Új miniszteri biztosa, Tasó László kiemelt fejlesztésekért felel.
Eltűnt pásztói nőt keres a rendőrség
Most kiderül, Zelenszkijnek a fotel vagy a tűzszünet a fontosabb
Kiadták a figyelmeztetést: ne küldj több SMS-t, különben...
Végre Trump is megszólalt az orosz bombázók ukrán megsemmisítéséről
Eddig titkolta Törőcsik Franciska, most végre megmutatta: a rajongók szóhoz sem jutottak!
Egy vérfürdő után benyújtotta lemondását az ukrán szárazföldi erők parancsnoka
Orosz válasz: ballisztikus csapás Ukrajnára
Ezek az ételek jobban károsíthatják a májadat, mint az alkohol
Döbbenetes, mit vittek el Münchenből a PSG vandál szurkolói a BL-döntő után + videó
A Fradi megkezdte a bevásárlást a magyar játékosokból – Lisztes Krisztián is hazatérhet
Ukrajna légicsapása globális kockázatokat rejt
Eldőlt, Orbán Viktor lesz 2026 után is a miniszterelnök újabb négy évre
Felborult egy katonai jármű.
Hatalmas retróbulit tartanak Szegeden.
A tudósok szerint Európában is előfordulhat szökőár.
Új miniszteri biztosa, Tasó László kiemelt fejlesztésekért felel.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.