
kunmadarasi
Füstölőt árult, de nem azt, amitől jó illat lesz a lakásban
Keresett is vele rendesen, még kiskorúnak is adott el belőle.
A Fővárosi Főügyészség közleménye szerint a 41 éves, korábban hasonló bűncselekmény miatt már jogerősen elítélt férfi a vád szerint saját kiskorú gyermeke sérelmére követett el súlyos, szemérem elleni és más bűncselekményt.
A bíróság most első fokon tíz év fegyházbüntetésre ítélte az aljas, visszaeső pedofilt, az ügyészség azonban az ítélet súlyosításáért fellebbezett.
A Budapesti XX., XXI. és XXIII. Kerületi Ügyészség vádiratának lényege szerint,
a vádlott még 2011. évben saját, nevelése alatt álló kiskorú gyermeke sérelmére követett el szemérem elleni erőszakot. Ezentúl a kiskorú sértettről több pornográf jellegű felvételt is készített.
A főügyészség közleménye szerint a vádemelés eredményes volt, a Budapesti XX., XXI. és XXIII. Kerületi Bíróság az ügyben elsőfokú ítéletet hozott, amelyben
a vádlottat – az elkövetéskor hatályos törvényt alkalmazva – szemérem elleni erőszak bűntettében, valamint tiltott pornográf felvétellel visszaélés bűntettében bűnösnek mondta ki, és ezért őt tíz év fegyházbüntetésre ítélte. A bíróság a vádlott szülői felügyeleti jogát megszüntette.
Az ügyészség az ítélet ellen fellebbezett a vádlott terhére, súlyosításért, hosszabb tartamú fegyházbüntetés kiszabása végett.
A Budapesti XX. XXI. és XXIII. Kerületi Ügyészség a férfival szemben
más ügyben korábban, 2017 novemberében szexuális erőszak bűntette, valamint gyermekpornográfia bűntette miatt nyújtott be vádiratot. Az ügy lényege szerint, a férfi több tízezer gyermekpornográf-fényképet és -videófelvételt szerzett meg 18. év alatti kiskorúakról, de jellemzően kisgyermekekről. Ezen túlmenően egy 11 éves kislánnyal fajtalankodott.
Ebben az ügyben a Budapesti XX., XXI. és XXIII. Kerületi Bíróság a 2018 novemberben jogerős ítéletével a férfit nyolc év hat hónap fegyházbüntetésre ítélte; a vádlott jelenleg ezt a jogerős szabadságvesztés büntetését tölti.
Életfogytiglani járna
Emlékeztetőül: a Fidesz országgyűlési frakciójának vezetője, Kocsis Máté és a frakció tagja, Selmeczi Gabriella néhány napja nyújtotta be a pedofil bűncselekmények eddiginél jóval szigorúbb megbüntetését célzó törvényjavaslatát. A törvénycsomag elfogadása esetén a fenti, visszaeső pedofil büntetése már akár életfogytiglani elzárás is lehet.
Keresett is vele rendesen, még kiskorúnak is adott el belőle.
Egy idős férfi kórházba került.
Természetes jelenség lehet.
Tabletet és telefont is loptak.
Keresett is vele rendesen, még kiskorúnak is adott el belőle.
Egy idős férfi kórházba került.
Természetes jelenség lehet.
Tabletet és telefont is loptak.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.